آرون نماینده انحصاری گروه مواد غذایی آلپن در ایران است. گروه مواد غذایی آلپن یک شرکت هلندی فعال در زمینه عرضه و تامین مواد غذایی است. آلپن در کنار عرضه برندهای خود به مشتریان نیز کمک می کند تا برندها و لیبل های شخصی خود را توسعه دهند.

گروه غذای آلپن در کشور هلند دایر است که یکی از بزرگترین صادر کننده های مواد غذای در جهان می باشد. این شرکت با استفاده از دانش حاصل از دهه ها فعالیت در تجارت بین الملل و شبکه جامع بین المللی، به طیف وسیعی از مواد تشکیل دهنده غذایی دسترسی دارد.

صنعت پروبیوتیک های

طبیعی و محلی

labani

لبنیات و مواد اولیه آنها

در این حوزه می توان انواع پودر های شیر، خامه، ماست و پنیز به عنوان محصولات آرون نام برد که مناسب تولید انواع نوشیدنی ها، شیرینی و دسرها می باشند.
proteiin

پروتئین

گروه مواد غذایی آلپبن به عنوان پشتبانه شرکت آرون، سفیر بین المللی سازی برند پرسونال پروتئین می باشد. انواع پودرهای پروتئین به همراه ١٥ افشاره مختلف بخشی از سبد محصولات این برند می باشد
roghan

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه
icon1

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه

ماموریت آرون


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آدرس:

تهران، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری سعادت آباد، نبش ششم غربی، پلاک ۸، طبقه ۴، واحد ۴

تلفن:

۹۹۶۳ ۲۲۱۲ (۲۱) ۹۸+

ایمیل:

info@porteghal.org