قطعات جایگزین استخوان و سیستم های تزریقی برای بازسازی استخوان (سیمان استخوانی)
مرحله توسعه آزمایش‌های بالینی فاز ۱ و ۲ به پایان رسیده است
صنعت: مهندسی بافت استخوان

مهندسی بافت

مهندسی بافت نوید بسیار خوبی برای توسعه سازه های کاربردی شبیه سازمان ساختاری بافتهای بومی برای بهبود یا جایگزینی کارکارد بیولوژیکی، با هدف نهایی جلوگیری از پیوند عضو دارد.

محصولات بازسازی استخوان

OsteoGen انواع محصولات پیشرفته جایگزین استخوان را برای طیف گسترده ای از شرایط بالینی و نیازهای جراحی ارائه می دهد. قطعات استخوانی به عنوان جایگزینی برای بافت استخوانی از دست رفته استفاده می شود. گرانول و پودر استخوان برای استفاده به عنوان پرکننده سوراخ های استخوان یا مواد تقویت کننده جهت استفاده در نقایص پریودنتال یا فک و صورت و غیره در نظر گرفته شده است.

مشخصات

استیوژن از تمایز استخوانی و بازسازی بافت استخوانی، حتی در شرایط پوکی استخوان نیز پشتیبانی می کند. این محصولات از خصوصیات استئواینداکتینگ، استئوکانداکتینگ و تراکم استخوانی عالی برخوردار است. آنها برای هر نوع بافت استخوانی قابل استفاده هستند: کالواری، استخوان درشت نی، فک و صورت و غیره و قابل سوراخ شدن هستند و میتوان با دستگاه های تثبیت و پین آنها را محکم کرد. ایمنی و زیست سازگاری به صورت بالینی و علمی به اثبات رسیده است. استیوژن با ارائه داربست استخوانی و استئوآرایی تشکیل مهندسی استخوان را تسریع می کند و به عنوان داربست برای رسوب استخوان در طی فرآیند تشکیل استخوان عمل می کند.
به تدریج در طی فرایند بهبودی جذب و با استخوان طبیعی جایگزین می شود. سرعت جذب نسبی کند، باعث پایداری مکانیکی استخوان تقویت شده میشود. استیوژن ترکیبی از هیدروژن و کربنات کلسیم با توزیع همگن است. با استفاده از مورفولوژی، تخلخل و اندازه منافذ بهینه و سازگار با اندازه سلولهای استخوانی، استیوژن شرایط مطلوبی برای رشد حیاتی استخوان فراهم می کند.
در اختیار داشتن ریزساختار منحصر به فرد امکان نفوذ مایع بیولوژیکی به داخل داربست را در اولین ساعات کاشت میدهد. استیوژن با ریزساختار منحصر به فرد و ابعاد کریستالی که از استخوان طبیعی تقلید می کند، از تشکیل طبیعی استخوان و جذب بعدی ماده حمایت می کند.