شکلات سینبیوتیک (شامل پری بیوتیک و پروبیوتیک های تقویت کننده سیستم ایمنی)
مرحله توسعه: خروج موفق، جذب سرمایه و پسا شتابدهی
صنعت: مواد خام

سخت‌پوستان دریایی نظیر خرچنگ، ​​میگو، شاه‌میگو و برخی بندپایان دیگر حاوی مواد معدنی، آلی و کیتین می‌باشند. کیتین ماده اولیه تولید بیوپلیمر کیتوسان است. کیتین و کیتوسان در برخی کشورها در مقیاس صنعتی تولید می‌شود. خصوصیات شیمیایی و بیولوژیکی کیتوسان باعث شده که درفرآیندهای صنعتی، پزشکی، داروسازی، کشاورزی و غذایی کاربرد زیادی داشته باشد. مهم‌ترین کاربردهای این ماده با ارزش بیولوژیکی تسریع بهبود زخم، تثبیت‌کننده و امولیسیفایر در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی است. همچنین می‌توان از این محصول در فیبر و فیلم، پوشش رنگ، کاغذ، تقویت کننده فیبر و غیره استفاده کرد.
کیتوسان محصولی است که از کیتین با کمی تفاوت در کاربرد و برخی خصوصیات بدنی حاصل می‌شود. Shrimed فناوری منحصر‌به‌فرد استخراج کیتوسان درجه دارویی از پوسته میگو با بالاترین راندمان و کمترین هزینه را داراست. اکثر کیتوسان‌های تولید شده در تولید گلوکوزامین هستند و بخشی از آن‌ها بصورت مستقل به عنوان یک ماده تحریک‌کننده دارویی فروخته می‌شوند.
گلوکوزامین (C6H13NO5) یک قند آمینه و پیشسازی برجسته در سنتز بیوشیمیایی پروتئین‌ها و لیپیدهای گلیکوزیله شده است. گلوکوزامین در حال حاضر یک ماده مکمل رژیم غذایی است که به طور گسترده برای تقویت سلامت مفاصل استفاده می‌شود.
گلوکوزامین یک آمینو مونوساکارید طبیعی است که به طور درون‌زا در بدن انسان توسط متابولیسم گلوکز سلولی تشکیل می‌شود. این محصول یک بلوک کلیدی برای چند پلی ساکارید ساختاری است که در بدن انسان یافت می‌شود. Shrimed یک فناوری اختصاصی برای استخراج گلوکوزامین درجه دارویی از کیتوزان با بالاترین بازده و کم‌ترین هزینه ایجاد کرده است.