بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری در بازار سلامت و بهداشت اروپا

آژانس توسعه اوراسانته

اوراسانته یک آژانس توسعه متخصص در انتقال فناوری و توسعه کسب و کار در حوزه علوم زیستی می باشد. اوراسانته در منطقه ادو-فرانسه واقع شده و جهت تقویت رشد بخش های بیولوژی، سلامت و تغذیه تلاش می کند. مدیر پروژه های باتجربه این آژانس به محققان، استارت آپ ها و شرکت ها در پروژه های توسعه‌شان کمک می کنند. از سال ۱۹۹۴، اوراسانته از پژوهشگران، رهبران پروژه و شرکت های بخش سلامت در پروژه های تحقیقاتی، ایجاد و توسعه فعالیت حمایت کرده است.
اوراسانته به خلق بهترین شرایط برای کنشگران بخش سلامت جهت ملاقات، تبادلات، به اشتراک گذاری و همکاری کمک می کند. این آژانس همچنین با برگزاری کنوانسیون های تجاری و رویدادهای بین المللی در ناحیه ادو-فرانسه، رشد پایدار را در بخش سلامت ترویج می دهد.

بیو انکوباتور اوراسانته

برای بیش از ۱۵ سال، بیو انکوباتور اوراسانته پروژه های نوظهور بخش سلامت منطقه را جهت تشویق و ترویج شرکت های نوآورانه همراهی کرده است. بیو انکوباتور اوراسانته در سال ۲۰۰۰ تاسیس گردیده و مورد تایید وزارت پژوهش و آموزش عالی فرانسه می باشد. این بیو انکوباتور از پروژه های گوناگون حوزه های بیولوژی، سلامت و تغذیه حاصل از تحقیقات دولتی و خصوصی حمایت می کند.
بیو انکوباتور اوراسانته در پارک Eurasanté Bio-Business واقع شده و ساختمانی منحصر بفرد به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع را در اختیار شرکت ها قرار می دهد که درون آن آزمایشگاه ها، دفاتر و تجهیزات اشتراکی وجود دارد. این تیم بیو انکوباتور به عنوان محرک اصلی نوآوری، در تمامی مراحل پروژه کارآفرینان و صاحبان پروژه را یاری می کند. تمامی متخصصان اوراسانته از بخش های تحقیقاتی حوزه های علوم زیستی و سلامت می باشند.

با گردهم آوردن ۷۵۰ شرکت کننده از بخش تحقیقات تا بازار، مدفیت اولین کنوانسیون کسب و کار مختص به همکاری های نوآورانه در حوزه فناوری های پزشکی در اروپا می باشد. اهداف اصلی مدفیت ایجاد پروژه های مشترک تحقیق و توسعه بین استارت آپ ها، صنایع و دانشگاه ها، تسهیل معاملات مرتبط با مجوزها و لیسانس ها و تسهیل دسترسی به نوآوری های صنایع پزشکی می باشد.

نوتریونت محل ملاقات اروپا برای کسب و کار و نوآوری در حوزه تغذیه و سلامت می باشد. هر دو سال یکبار، نوتریونت ذینفعان و سهامداران در علم، صنعت و امور نظارتی را حول یک هدف جمع می کند: تسریع پروژه های تجاری و تحقیق و توسعه در حوزه تغذیه و سلامت و تامین منابع لازم برای محصولات و فناوری های نوآورانه آتی.

بیوفیت رویداد مشارکتی پیشرو در اروپا برای همکاری های تحقیقاتی-صنعتی، انتقال تکنولوژی و تحقیقات مشترک در حوزه علوم زیستی است. این رویداد بیشترین میزان مشارکت از سوی دانشگاه ها، TTO ها، موسسات تحقیقاتی، کمپانی های بزرگ داروسازی و شرکت های بیوتک نوپا و کوچک را دارد.

ایجینگ فیت اولین رویداد مشارکتی اروپا است که به همکاری های نوآورانه در بخش سلامت کهن سالان و افراد مسن اختصاص دارد و در آن تمامی کنشگران چرخه نوآوری از بخش تحقیقات تا بازار و همچنین عاملان کلیدی در مقررات و ارزیابی گردهم می آیند تا نیازهای بازار فردا را شناسایی و محصولات و خدمات نوآورانه امروز معرفی کنند.